Nike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Patike Beograd
 
PortalHomeLatest imagesRegisterLog in
Dobro dosli na Tube8
TUBE8 ClanWar je u pripremi, jos malo pa nastavljamo gde smo stali!!!

 

 Natural Talent 2

Go down 
3 posters
AuthorMessage
ShoMi
Member
Member
avatar


Posts : 26
Join date : 2009-12-30
Age : 27
Location : Iza tvoje mame :P

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:08 am

Ime klana: Natural Talent 2 since '09
Tag klana: nt2.


Igraci:

-anonymous / lider djordje1994@hotmail.com
-ShoMi / co-leader milosh-shomi@hotmail.com
-s1na
-QuagmirraN
-R3c0rd


-HaMaS
-pRo,- SabIjAa,-



Forum:
Code:
http://natural-talent.darkbb.com


Klan je nastao pre nekih mesec dana... Prvobitno je postojao samo Natural Talent, ali posto je on bio PUN, resili smo da osnujemo klan Natural Talent 2 (nije to druga postava, da ne dodje do zablude)... Jos uvek uvezbavamo, treniramo, uskoro se nadamo i prvim dobrim rezultatima Smile


Last edited by ShoMi on Fri Jan 08, 2010 8:41 pm; edited 5 times in total
Back to top Go down
DJURA Zl0
Tube8 CS Team
Tube8 CS Team
DJURA Zl0


Posts : 211
Join date : 2009-08-14
Age : 36
Location : banjica

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeWed Dec 30, 2009 1:05 am

fino fino...imate forum? ocete da vezbate sa nasim klanom posle novaka?
Back to top Go down
ShoMi
Member
Member
avatar


Posts : 26
Join date : 2009-12-30
Age : 27
Location : Iza tvoje mame :P

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeWed Dec 30, 2009 1:14 am

imamo, edit sam sad post... moze, dogovoricemo se... sad cu te add na MSN
Back to top Go down
Guest
Guest
avatar



Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeWed Dec 30, 2009 1:45 am

wlcm i GL sa klanom, znamo da nije druga postava posto smo i mi nameravali da napravimo i drugi tim posto nas je jedno vreme bilo bas mnogo Very Happy
Back to top Go down
SENSATION
Administrator
Administrator
SENSATION


Posts : 210
Join date : 2009-12-29
Age : 29
Location : Sombor

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeWed Dec 30, 2009 2:05 am

hahaha...za vas sam igrao cw jednom...dosao sam na cw,a rezultat je bio 13:3 za protivnike...nesto tako....uglavnom samo shomi zna da igra....btw izbacite djoleta prodaje previse...veruj mi Very Happy
Back to top Go down
http://www.click-to-win.forumotion.com
ShoMi
Member
Member
avatar


Posts : 26
Join date : 2009-12-30
Age : 27
Location : Iza tvoje mame :P

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeWed Dec 30, 2009 2:12 am

to 13:3 je bilo od nekih botova, secam se Very Happy

sve smo ocajno odigrali, ali verujem da znas kako je kad se osniva klan, dok se ekipa ne uigra... a do sad smo sve meceve odigrali protiv nekih citera.... evo sad smo napustili 1 ligu, zbog debilnog admina, debilne organizacije, namestena liga, citerska ekipa Very Happy

polako, imamo nove clanove u klanu, doci ce sve na svoje mesto Very Happy
Back to top Go down
SENSATION
Administrator
Administrator
SENSATION


Posts : 210
Join date : 2009-12-29
Age : 29
Location : Sombor

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeWed Dec 30, 2009 2:16 am

ma znam...ali stvarno za dobrobit klana trebao bi da izbacis djoleta...igrao sam sa njim 5 cwova i 10 mixeva i lik samo ide eco da bi uzeo awp i ubio 2 lika...zlo...Very Happy
Back to top Go down
http://www.click-to-win.forumotion.com
ShoMi
Member
Member
avatar


Posts : 26
Join date : 2009-12-30
Age : 27
Location : Iza tvoje mame :P

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeWed Dec 30, 2009 2:20 am

sto jest, jest... razmislicemo... imam par zamerki na njega, bez obxzira sto odlicno puca -.- ...
Back to top Go down
ShoMi
Member
Member
avatar


Posts : 26
Join date : 2009-12-30
Age : 27
Location : Iza tvoje mame :P

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeThu Dec 31, 2009 3:18 am

djole vise nije u klanu, a zaboravio sam da navedem da je QuagmirraN u klanu, pa sam sad samo zamenio Very Happy


btw. h1n1, al sam vas samleo danas na m1x xD.... zse. ali posteno, protivnici imali jace igrace Smile .... nzm sta je bilo Smile
Back to top Go down
DJURA Zl0
Tube8 CS Team
Tube8 CS Team
DJURA Zl0


Posts : 211
Join date : 2009-08-14
Age : 36
Location : banjica

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeThu Dec 31, 2009 3:47 am

ShoMi edit sam ti post.. izbacio sam ti ip od cw serva i stavio ga u topic de se reklamiraju servi! pozzz
Back to top Go down
SENSATION
Administrator
Administrator
SENSATION


Posts : 210
Join date : 2009-12-29
Age : 29
Location : Sombor

Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitimeFri Jan 01, 2010 2:35 am

ShoMi wrote:
djole vise nije u klanu, a zaboravio sam da navedem da je QuagmirraN u klanu, pa sam sad samo zamenio Very Happy


btw. h1n1, al sam vas samleo danas na m1x xD.... zse. ali posteno, protivnici imali jace igrace Smile .... nzm sta je bilo Smile


ne mogu ja igrati s debilima Very Happy onaj aleksa prodaja/bot a jedan drugi lik od njih je u jednom trenutku hteo da ja krenem u rush s awpom na b kroz tunel prvi,
a on drzi kalas...msm kako ja da igram s tim debilima....btw bv bratori xD
Back to top Go down
http://www.click-to-win.forumotion.com
Sponsored content





Natural Talent 2 Empty
PostSubject: Re: Natural Talent 2   Natural Talent 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Natural Talent 2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Natural Talent
» Natural Talent CW
» Natural talent :)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Nike :: Nike ostali modeli :: Zenski modeli-
Jump to:  
Forumotion's free forums | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com